| Jason Voorhees |
| Mi w pamięci utkwił najbardziej Jason Voorhees! Niedawno oglądałam nową wersję "Piątku 13" i bardzo przypadła mi do gustu. A po za tym Jason był super! To znaczy podobały mi się niektóre sposoby jakimi zabijał m.in jak nabił dziewczynę na wieszak xD No i oczywiście pozostały miłe wspomnienia z obejrzenia oryginalnej wersji "Piątku 13" z 1980 roku.. |